Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

XXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego
Data rozpoczęcia:
2024-05-23
Data zakończenia:
2024-05-25
Organizator:
Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o..
Miejsce
EXPO XXI w Warszawie
Link do strony

 

W imieniu Pani Profesor Iriny Kowalskiej, prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Pana Profesora Leszka Czupryniaka, przewodniczącego Lokalnego Komitetu Organizacyjnego, zapraszamy do aktywnego udziału i współtworzenia XXV Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. 

Najważniejsze i największe diabetologiczne wydarzenie w naszym kraju odbędzie się w EXPO XXI w Warszawie w terminie 23-25 maja 2024 r. W gronie patronów medialnych znajduje się portal Biotechnologia.pl.

Wśród szerokiego grona ponad 2000 uczestników znajdują się zarówno lekarze (diabetolodzy, kardiolodzy, pediatrzy, interniści, psychiatrzy, seksuolodzy, lekarze rodzinni, nefrolodzy oraz specjaliści z innych dziedzin medycyny), jak i pielęgniarki, edukatorzy, studenci czy przedstawiciele firm farmaceutycznych oraz produkujących sprzęt medyczny, a także wyjątkowi goście ze świata medycyny, nauki i farmacji. W gronie wykładowców zasiadają szanowani specjaliści z całego kraju oraz wyjątkowi goście zagraniczni.

Autorzy prac, którzy pragną podzielić się swoimi osiągnięciami naukowymi podczas Zjazdu, proszeni są o wgranie streszczeń w wersji polskiej oraz anglojęzycznej do 10 lutego 2024 r. poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Zjazdu

Zapraszamy do aktywnego udziału w XXV Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego!

Newsletter