Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja, Biotechnologia, Kosmetologia

Nowe wagi METTLER TOLEDO - tu waży się przyszłość Twojego laboratorium
Data rozpoczęcia:
2024-04-11
Data zakończenia:
2024-04-11

Nowe wagi METTLER TOLEDO - tu waży się przyszłość Twojego laboratorium

Webinar na żywo poświęcony nowym wagom w ofercie METTLER TOLEDO

Przegląd programu

  • Główne cechy i funkcjonalność nowych wag
  • Omówienie wag - modele i zakresy
  • Demonstracja na żywo!

To bezpłatne, prowadzone w języku polskim seminarium internetowe na żywo, odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. o godzinie 10:00 za pośrednictwem aplikacji MS TEAMS.

Uprzejmie informujemy, że seminarium będzie nagrywane w celu późniejszej publikacji jako seminarium internetowe na żądanie.

Nowy rok to czas na nowe urządzenia do laboratorium. Z niecierpliwością czekamy, aby zaprezentować naszą nową gamę wag laboratoryjnych METTLER TOLEDO, która została stworzona z myślą o zapewnieniu nieustannej jakości i trwałości - ponieważ wiemy, że zaufanie i niezawodność są kluczowe w pracy laboratoriów.

Nasze wagi charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością, ale przede wszystkim wysoką wydajnością i dokładnością. Dodatkowo, łatwość użytkowania naszych wag prowadzi do zmniejszenia liczby błędów i zapewnienia spójnych wyników, co ma kluczowe znaczenie dla skutecznej pracy.

Zarejestruj się na nasz webinar na żywo, aby dowiedzieć się więcej o nowych wagach METTLER TOLEDO.

Obejrzyj filmiki:

 

Also, the news about the launch on mt.com can be found here: METTLER TOLEDO Launches New Generation Of Laboratory Balances - METTLER TOLEDO (mt.com)

 

 

Newsletter